Фільтри для очистки води

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 20:00
Закрито

Водоочищення – процес видалення з води сторонніх включень, мінеральних солей, біологічних забруднень і інших компонентів, що сприяють погіршенню якості. Сучасні технології дозволяють очищати питну і технічну воду з будь-якими вихідними характеристиками. Промислове обладнання для очищення води гарантує поліпшення фізико-хімічних властивостей і органолептичних характеристик.

Очищення води у Чернівцях
Очищення води у Чернівцях

Сучасне обладнання для очищення води

Устаткування для очищення води знайшло своє застосування в побутових і виробничих умовах. Деякі фільтри очищення води використовуються в сфері обслуговування. HoReCa - це установки для кафе, барів, ресторанів, що дозволяють виробляти глибоке очищення. Вони підключаються майже до будь-якого крана і займають небагато місця. Великим попитом користуються і автомати з продажу питної води. Для їх обслуговування не потрібна наявність продавця. Кожен бажаючий може налити її в свою тару, опустивши купюру в купюроприймач.

Фільтри для питної води

Ми пропонуємо якісне малогабаритне обладнання для квартири і для котеджу. Запорукою тривалого використання є надійні комплектуючі матеріали. Фільтри очищення води виробляють багатоступеневу обробку, в результаті якої видаляються не тільки тверді частинки, але і хвороботворні мікроорганізми. Різноманітність моделей для водоочищення вражає. Кожне обладнання має кілька ступенів очищення. На останніх стадіях процесу рідина збагачується корисними мінеральними речовинами. Багато системи працюють за методом зворотного осмосу. Цей спосіб водоочищення визнаний екологічно чистим.

Фільтри для очистки води у Чернівцях
Фільтри для очистки води у Чернівцях

Фільтри для питної води, переваги:

  • можливість отримання води, очищеної від сторонніх часток і бактерій;
  • компактність;
  • тривалість експлуатації;
  • практичність і надійність.

Для видалення хвороботворних мікробів застосовуються установки УФ-знезараження Sterilight. Ультрафіолетова лампа пригнічує кишкову паличку, збудників дизентерії, холери та інших інфекційних хвороб. Таке обладнання для очищення води незамінне для лікарень, лабораторій, харчових підприємств. Очищена вода дуже корисна для людського організму!

Ми в мережі
Наше відео
Ще відео