Аналіз води

Телефон
Будь ласка, скажіть, що дізналися номер на сайті 0372.ua
09:00 - 20:00
Закрито

Щоб правильно підібрати обладнання для очищення води або ж при бажанні просто ознайомитися з її складом, необхідно зробити аналіз води. Найчастіше аналіз води бере майстер, який відразу ж зможе оглянути місце під фільтр, якщо цього не потрібно для забору аналізу води може приїхати кур'єр. Воду ми можемо забрати самі, або ж ви можете привезти її в наш офіс.

При відборі проби води для аналізу слід використовувати пластикову тару об'ємом 1,5 літра з-під простою питною або дистильованої води. Не слід використовувати пляшки з-під солодких ароматизованих напоїв!

Перед тим, як набрати воду, її необхідно попередньо пролити протягом 5-10 хвилин. Це необхідно робити для того, щоб уникнути потрапляння в зразок застояної води.

Аналіз води, фото-1

Пляшку і пробку перед відбором кілька разів ретельно промивають зсередини тією водою, яку будуть брати на аналіз. При цьому миючі засоби використовувати не можна!

Набирати воду бажано тонкою цівкою і по стінці пляшки. Такий спосіб відбору дозволяє зменшити насичення води киснем повітря і, як наслідок, запобігає протіканню хімічних реакцій.

Воду рекомендується налити в пляшку під «шийку» і щільно загорнути пробку. Наявність повітря під пробкою може призвести до спотворення результатів аналізу.

Якщо неможливо відправити в лабораторію пробу відразу після відбору, то її слід зберігати в холодильнику не більше 24 годин (максимум 48 годин).

До проби води бажано докласти супровідний документ із зазначенням:

  • місця відбору: (адреса);
  • джерела води: колодязна, джерельна, артезіанська зі свердловини, водопровідна;
  • часу і дати відбору: число, місяць.
Ми в мережі
Наше відео
Ще відео